مقاله انگلیسی ترجمه شده حسابداری: یافتن اطلاعات در حسابرسی:منابع ارزش افزوده و زمینه های کاربردی و اجرائی

مشخصات محصول
قیمت:20000تومان
دسته بندی:

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه انگلیسی: ۲۰

تعداد صفحه ترجمه فارسی: ۴۶ صفحه فایل WORD

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی) 

کد محصول:h115

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی ترجمه شده حسابداری: یافتن اطلاعات در حسابرسی:منابع ارزش افزوده و زمینه های کاربردی و اجرائی

عنوان انگلیسی:

The case for process mining in auditing: Sources of value added and areas of application

چکیده فارسی:

هدف از این پروسه،استخراج و کشف اطلاعاتی پیرامون ثبت رویداد است که توسط سیستم ERP شرکت حفظ شده است. هدف این مقاله،ایجاد شرایطی است که در ان حسابرسان داخلی و خارجی به فرایند کشف اطلاعاتی تاثیر گذارده چگونگی انجام حسابرسی تمرکز کنند.ما این کار را با یقین منابع ارزش افزوده یافتن اطلاعلات انجام میدهیم که به شکل زیر می باشد:

۱)اطلاعات یابی،جمعیت کلی داده ها را انالیز کرده و فقط یک نمونه نیست.

۲)ضرورتا داده ها شامل داده ها و متا داده هایی  میشود که مستقل از کارهای حسابرسی می باشد.

۳)فرآیند یافتن اطلاعات این امکان را برای حسابرسان فراهم می اورد تا به طور موثر تری مدل ریسک حسابرسی را پیاده کنند و این کار با اجرای پروسه ها و مراحل تحلیلی صورت می گیرد.

۴)استخراج اطلاعات، این امکان را برای حسابرسان فراهم می اورد تا آنالیزهایی را انجام دهند که با ابزار های حسابرسی موجود ممکن نیست مثل کشف روش هایی که در ان پروسه های تجاری و شغلی به طور دقیق عملی شده و شناسایی روابط اجتماعی میان افراد را هم ممکن می سازد نظریه ما این است که این منابع ارزشی در مقاله استخراج اطلاعات به طور کامل شناخته نشده اند و این مقاله بیشتر روی توسعه ان بعنوان یک متدلوژی اماری تمرکز دارد تا تحقق ان برای عمل حسابرسی تنها هنگامی که حسابرسان و محققان حسابرسی در یابند که چه چیزی درباره پروسه یافتن اطلاعات جدید و بی نظیر می باشد،پذیرش ان در عمل حسابرسی مطلوب خواهد بود

مقدمه :

پروسه یافتن اطلاعات ابزار جدید و عمده آنالیز ستیماتیک داده هایی است که توسط سیستم برنامه ریزی منبع تجاری بیزنس(ERP  )ثبت شده است.اکنون پروسهERP همه جانبه و فراگیری می باشد که در ان یافتن اطلاعات روشی را برای استخراج مقادیر وسیعی از داده هایی فراهم می کند که به طور روتین و منظم به روشهایی جمع اوری و نگه داری شده اند که بررسی می کند چگونه پروسه ها در ان بیزنس به کار گرفته شده اند.

کانون اصلی پروسه یافتن اطلاعات پروسه تجاری است که مجموعه شخصی از فعالیت های تجاری می باشد که مراحل مورد نیاز برای  نیل به اهداف تجاری را نشان میدهد.تعریف و انالیز پروسه ها برای کارهای چنین تجارت مدرن مثل مدیریت مبنای عمل مهندسی پروسه شغلی و هوش تجاری ضروری است چون پروسه های دقیق تجاری بسیار پیچیده می باشد و تعاملات بسیار زیادی در پروسه های متفاوت به طور همزمان یا در زمانهای متفاوت صورت می گیرد انها غالبا ایده ال نیستند. فرایند یافتن اطلاعات امکان مقایسه میان اینکه چگونه پروسه ها عملی شده و روش هایی را که برای تحقق انها طراحی شده است را فراهم می اورد و این کار فرایند استخراج اطلاعات چنین ارزشی را در حسابرسی بالقوه می سازد.

به طور ویژه، پروسه یافتن اطلاعات ، این امکان را به یک حسابرس داخلی یا خارجی میدهد تا نتایج نا مطلوب ازاد سازی دستگاه های ممیزیERP  را بشناسد تا چنین پدیده های پیش بینی نشده ای را در نظر بگیرند و خدمات مشتریان را تسریع ببخشند.این که به مالکان پروسه اجازه داده شود تا مجموعه های ممیزی را تغییر دهند در صورتی اجتناب ناپذیر است که تجارت و بیزنس از نظر عدم قطعیت به طور موثری اجرا شود اما این امر بدین معنی است که حسابرسان نمی تواند تنها به انجام کنترلها متکی بوده و باید هم چنین تست هایی از جزئیات را انجام دهند. فر ایند یافتن اطلاعات به حسابرسان روش جدید و جامع تری از اجرای ان تست ها و شناخت وضعیت محیط کنترلی را میدهد که بر مبنای اطلاعات امروزی است.

برای مثال نمونه ای را بررسی می کنیم که از تجربه شخصی مولفان شرکت مخابراتی گرفته شده ودر رابطه با دست از کار کشیدن تعداد زیادی از مدیرانی است که توانائیهایشان شامل تنظیم و تصویب معاملات میشود.

برای تفکیک ممیزی ها این مسئولیت ها به طور روتین میان مدیران مختلف تقسیم شده است اما بعد از افزوزنگی ها روی داد،نبود علامت مشخص به این معنی است که انهایی که باقی ماندند،تدارکات موقتی را بدون استناد کافی ایجاد کردند.در نتیجه حسابرسان داخلی کمپانی در باز یابی ممیزی کافی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.در این حالت پروسه یافتن اطلاعات میتواند مشخص  کند که کدام ترتیب های جدید بعد از معلقات بوده و چگونه این مذاکرات انجام شده اند .هم چنین این پروسه میتواند قبل از این که مشخص شود،کدام مدیران در انجام پروسه و برای اولویت قراردادن افزونگی ها و  زیادتی ها ضروری تر و مناسب ترند. EX POST-  و EX-ANTE  اصلی برای شناسایی این است که چگونه تصویب به طور دقیق انجام شده و مخالف باپروسه SOD  تئوریکی می باشد که معمولاتغییرات در پرسنل،افزایش مراحل جدید وغیره رابررسی می کند.

پروسه یافتن اطلاعات در اصل توسط دانشمندان کامپیوتری توسعه یافته و بخش گسترده مقاله در زمینه مهندسی و مدیریت را در بر می گیرد. یافتن اطلاعات برای مثال جهت شناخت روش جدیدی به کار رفته است که در ان بیماران در بیمارستانها درمان شده هند در حالی که وین و همکارانش از این پروسه برای توسعه روشی استفاده می کنند تا تولیدات نا مطمئن و مضر را از زنجیره تامین به طور کامل و موثر بازیابی کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد