مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده : آنالیزهای انتقادی از سیستم اطلاعاتی مدیریت موسسات مالی کوچک منتخب هند

مشخصات محصول
قیمت:19000تومان
دسته بندی:

سال نشر: ۲۰۱۴

تعداد صفحه انگلیسی:  ۸

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۷  صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی )

کد محصول: M572

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده :  آنالیزهای انتقادی از سیستم اطلاعاتی مدیریت موسسات مالی کوچک منتخب هند

عنوان انگلیسی:

Critical analysis of management information system of selected Indian microfinance institutions

چکیده فارسی:

سیستم اطلاعات مدیریت (MIS) ، یک بنیان قوی در موسساتی که با امور مالی سروکار دارند،ایجاد می کند که به عنوان یک بخش متکی بر آن می باشد.گسترش کسب و کار،خدمت به مشتریان موجود آنها،اضافه کردن مشتریان جدید به گروه خود و ایجاد نسیمی از رقابت میان بازارها،برخی از دلایل اصلی شرکت ها در سراسر جهان،برای استفاده از سیستم های MIS می باشد.بخش موسسات مالی کوچک،برای آماده سازی ثبات اقتصادی خود،افزایش عملکرد و مدیریت جریان وجوه،به MIS نیاز دارد،زیرا خارج کردن زیاد بودجه ممکن است اقتصاد پرداخت وام را دچار نوسان کند.این مقاله پژوهشی،بر ساختار فعلی سیستم های MIS در بخش مالی کوچک متمرکز شده است و در مورد سناریوهای موجود از رقابت با توجه به فروشندگان مختلف در ارائه خدمات مشابه،پژوهش می کند.یافته های این پژوهش نشان می دهد که در حال حاضر،تنوع در خدمات و بسته های ارائه شده توسط فروشندگان وجود دارد و نیاز به ساخت نرم افزار مشترکی نیز برای همه موسسات مالی کوچک به منظور یکنواختی وجود دارد.

کلمات کلیدی:موسسات مالی کوچک؛سیستم اطلاعات مدیریت؛تکنولوژی

۱-مقدمه

خدمات قرضه های کوچک،به عنوان مقررات خدمات مالی کوچک Bill، «ارائه کمک های مالی به یک فرد یا یک مشتری واجد شرایط،به طور مستقیم و یا از طریق یک مکانیسم گروه»،تعریف شده است. اهمیت این بخش را میتوان با این واقعیت که این مکانی برای برنده شدن جایزه نوبل برای مردم است، در نظر گرفت. با تلاش های بسیار زیاد پروفسور یونس در بنگلادش، آسیای جنوبی،به مرکزی برای تحقیق و پیشرفت در قرضه های کوچک تبدیل شده است.مطالعات نشان داده اند که بیش از ۱۲۰۰۰ نهاد قرضه های کوچک، نزدیک به ۷۰۰ میلیون وام گیرنده فعال دارند. هنوز هم بیش از ۵ میلیارد در بخش غیر بانکی وجود دارد که به وسیله آن،بخش بزرگی از مردم تشکیل یافته اند.در مقایسه با بانکها،مشاهده می شود که به دلیل معامله بالای پول توسط تعداد زیادی از مردم،هزینه های عملیاتی کلی، پایین آمده است.

بانکداران قادر به ارائه وام با مقدار کم و هزینه عملیاتی نسبتا بالا به مردم نبوده اند. بیشتر مسائل،زمانی که مشکلات انجام هنجارهای«مشتری خود را بشناسید» (KYC)، محقق نشوند، انباشته خواهند شد. مشتریان تحت این عنوان، با این سیستم صرفه جویی در پول و یا گرفتن یک وام از یک موسسه اعتباری، عمدتا ناآشنا بوده اند.فقدان اطلاعات مناسب، سابقه اعتباری و عدم وثیقه، به متغیرهای وابسته برای افزایش ریسک تبدیل شد. وام دهی با نرخ بالاتر،تنها گزینه برای حل این مشکل برای وام دهی گروهی که یک راه حل احتمالی بوده است، می باشد. این ایده وام گروهی، برای داشتن یک مسیر یکنواخت پرداخت ها،منجر به پرداخت هفتگی مقادیر شده است(یونس،۲۰۰۳).

مدل های مختلف،با ایده هایی در حوزه وام دهی گروهی توسط شرکت های مختلف مانندBRAC،Accion ،FINCA و غیره، تشکیل شده اند.هنگامی که این مدل ها ایجاد شده اند،بسیاری از محصولات شخص ثالث نیز خارج از بیمه معرفی شده اند که یکی از موفق ترین آنها بوده است.بسیاری از MFIها،برای قادر شدن به قبول سپرده عمومی و یا از طریق مشتریان/وام گیرندگان،خود را تبدیل به بانک کرده و یا نقاط ضعف خود را پیدا می کنند(Ashta،۲۰۱۰).خارج از MFIهای موجود،کمتر از ۲۰۰ مورد،سودآور هستند(Ashta،۲۰۱۰).میزان معامله وام،کم بوده که به وسیله آن،باعث کاهش حاشیه سود این MFIها می باشد(Rosenberg و همکاران،۲۰۰۹).

فناوری باید نقش عمده ای در حل این مسئله ایفا کند.اگرچه نوآوری،به نظریات موجود مردم برای ورود به قرضه های کوچک نفوذ کرده است،در عین حال،این تحقیق بر این موضوع متمرکز شده است که چگونه یک بخش از فناوری،می تواند نقشی حیاتی را در تغییر چهره موسسات مالی کوچک در هر کشور، ایفا کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد