دانلود مقاله انگلیسی حسابرسی ترجمه شده مهار مزایای اداره امور شرکت و حسابرسی داخلی: مشاوره برای SME

مشخصات محصول
قیمت:18500تومان
دسته بندی:

سال نشر: ۲۰۱۴

تعداد صفحه انگلیسی: ۱۰

تعداد صفحه ترجمه فارسی: ۱۴ صفحه فایل WORD

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی) 

کد محصول:h66

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی حسابرسی ترجمه شده مهار مزایای اداره امور شرکت و حسابرسی داخلی: مشاوره برای SME

عنوان انگلیسی:

Harnessing the benefits of Corporate Governance and Internal Audit: Advice to SME

چکیده فارسی:

اقتصادهای در حال ظهور حیاتی هستند از آنجائیکه سهم عمده ای در تولید ناخالص داخلی دارند. لذا برای SME ضروری است تا به تقویت اداره، ریسک و کنترل سیستم (GRC) که در آن کد اداره امور شرکت (CG) برای حمایت از عملکرد قوی تجاری توصیه می شود بپردازد. حسابرس داخلی مهمترین عامل برای فراهم کردن تضمین و مشاوره در GRC برای یک شرکت برای ماندن در رقابت است.

به طور کلی عدم آگاهی در میان این شرکت ها با توجه به اهمیت حسابرسی داخلی وجود دارد و اگر آگاهی وجود داشته باشد، یک گریز کلی برای اتخاذ این شیوه به دلیل هزینه های پیاده سازی وجود دارد.

این مقاله صرفا از طریق تجزیه و تحلیل متون موجود انجام شد. ما از گزارشات و مطالعات قبلی عامل شکست SME ها را توسط عوامل متعددی از جمله بهره وری پایین، عدم تامین مالی و مهارت ناکافی و قابلیت های کمک شناختیم.

مقالات اداره امور شرکتی مدعی است که شرکت ها ممکن است به بهره وری استراتژیک، تاکتیکی و عملیاتی را با پذیرفتن اصول CG خوب که شامل مدیریت ریسک و کنترل مکانیزم برسند. علاوه بر این، ممیزی داخلی باعث افزایش CG از طریق اطمینان و مشاوره کار بر روی  GRC می شود.

بر اساس یافته های حاصل از بررسی متون موجود، مشخص شد که وضعیت فعلی CG، SME ها

اصلاً قابل توجه نمی باشند، عمدتا به دلیل عدم آگاهی و همچنین هزینه های بالای اجرای می باشد. با این حال، اداره خوب هنوز هم مهم فرض می شود. از این رو ما ممکن است استدلال کنیم که یک مجموعه جداگانه از چارچوب اداره امور شرکت ممکن است برای SME ها ، شبیه به تصویب یک مجموعه جداگانه از IFRS ،برای SME ها بهتر کار کند.

کلمات کلیدی: SME ، اداره امور شرکت ها ، حسابرسی داخلی

مقدمه

شرکت های متوسط کوچک (SME ها) ستون فقرات اقتصاد بسیاری از کشورهای توسعه یافته را تشکیل می دهند. در مالزی، SME ها در مجموع ۶۴۵۱۳۶ شرکت فعال تجاری خود را ثبت کرده اند در مالزی ، در کل ۹۷٫۳٪ از موسسات، تجاری نشان داده شده اند.

(گروه آموزشی آمار مالزی ، ۲۰۱۱). حرکت رو به جلویی دارد، مدل جدید رشد در مالزی ممکن است نیاز به یک درایو قدرتمند از SME ها در اقتصاد داشته باشد.

شرکت های SME مالزیایی طرح های جامع خود را رونمایی کرده اند تا سهم SME و عملکرد در سال ۲۰۲۰ را افزایش دهند (SME کرپ، ۲۰۱۲) اقدامات برای توسعه و افزایش SME یک پدیده جهانی است که در آن مالزی در مسیر جهانی در امان نمی باشد.

مطالعات متعددی انجام شده است و گزارش های منتشر شده توسط احزاب مختلف از جمله کمیسیون اروپا (EC) به بررسی SME در سال ۲۰۰۲، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ پرداخته اند. سازمان برای همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) منتشر شده همچنین گزارش های مختلفی از جمله انتشار اخیر در تامین مالی SME ها و کارآفرینان ۲۰۱۲ منتشر شده است:

رتبه بندی OECD.

در مالزی، شرکت SME مالزی که یک آژانس است توسط دولت ایجاد شده تا باعث رشد قهرمانی SME که در سال گذشته ۲۰۱۲-۲۰۲۰ طرح خود را منتشر کرده بود بپردازد.

این آژانس که در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد برنامه های مختلفی را برای کمک به ساخت SME مالزیایی داشت ولی باز هم نیاز بیشتری به پایداری و انعطاف پذیری به منظور آوردن SME محلی در رقابت با همتایان جهانی دارد. طرح (۲۰۱۲) توضیح داده است که یکی از ویژگی های عمده ی SME در مالزی بهره وری پایین در مقایسه با ظرفیت آن است. علاوه بر این، مشکلاتی نیز در ارتباط با نگرش کارآفرینان مانند فقدان مهارت ها و اعتماد به نفس وجود دارد.

چنین ویژگی­هایی اگر به درستی به کار گرفته نشوند ممکن است به شکست تجاری منجر بشوند که می تواند برای جامعه SME مضر باشد. توجه به این که SME ها برای رشد اقتصادی در مالزی و دولت حیاتی هستند
به شدت نیرویی برای تبدیل است، از این رو ضروری است که محققان ابتکار عمل برای کشف چگونگی افزایش CG در SME از طریق تضمین حسابرسی داخلی و مشاوره ممکن است به مهار کمک به SME برای رسیدن به اهداف آن را داشته باشند.

هنگامی که یک CG موثر وجود دارد، شرکت ها در نهایت به GRC مؤثر و نظارت می رسند (درو، کلی و کندریک، ۲۰۰۵). این مقاله به دنبال پیدا کردن وضعیت فعلی اداره امور SME ها در مالزی و چالش هایی که SME ها در اتخاذ اداره امور یک شرکت خوب (CG) دارند می باشد.

علاوه بر این، این مقاله همچنین به دنبال پیدا کردن اگر مجموعه ای متفاوت از چارچوب اداره امور شرکت باید به طور خاص برای SME ها توسعه یافته است. در این مقاله از صرفا از طریق تجزیه و تحلیل متون موجود انجام شد. بحث به شرح زیر است:

این موضوع با برخی از زمینه ها و تعریف هایی از  SME به دنبال توضیح CG، ریسک، کنترل و ممیزی داخلی شروع خواهد شد. بخش سوم مزایای اتخاذ اداره خوب و همچنین وضعیت فعلی CG و SME را برجسته می کند. پس از آن، ما با چالش هایی که SME ممکن است در اتخاذ حسابرسی داخلی و CG رو به رو شود را مورد بحث قرار خواهیم داد. سپس این مقاله به برجسته کردن برخی از توصیه ها برای به جلو بردن موضوع خواهد پرداخت. در نهایت، این مقاله با نتیجه گیری و محدودیت های این مطالعه به پایان می رسد.

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد