مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده تجزیه و تحلیل دولت از مزایا و هزینه مقررات

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 818 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر:—

تعداد صفحه انگلیسی:۱۰

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۲  صفحه word

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M390

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده تجزیه و تحلیل دولت از مزایا و هزینه مقررات

عنوان انگلیسی:

Government Analysis of the Benefits and Costs of Regulation

چکیده فارسی:

این بررسی شامل مقالات مختصری در ارتباط با موضوعاتی می باشد که  در حال حاضر در برنامه های سیاست گذاران قرار داشته، و بنابراین به توضیح نقش تحلیل های اقتصادی در روشن کردن مباحث کنونی می پردازد. پیشنهاداتی برای ستون روزنامه ها و توضیح  بحث های گذشته می بایست به، ژورنال اقتصادی سی اگوین استورل ، موسسه شهری، واقع در خیابان NW واشنگتن دی سی ارسال گردد.

  1. ۱. مقدمه

هزینه های مرتبط با ، و مقررات ایمنی، بهداشت و محیطی به طور قابل توجهی در دهه های اخیر افزایش داشته و هم اکنون سالانه به اندازه چند صد میلیارد دلار می باشد.همچنین، به نظر می رسد که احتمالا چنین هزینه هایی در دهه بعد به طور قابل توجهی افزایش داشته باشد. با این وجود، تاثیر اقتصادی مقررات، موشکافی بسیار کمتری را نسبت به هزینه های دولتی تخمین زده شده و مستقیم به خود اختصاص می دهد. مزایای بلقوه اصلاحات نظم دهنده، قابل توجه می باشند. تحقیقات نشان می دهد که بیش از نیمی از مقررات دولت فدرال با استفاده از ارقام خود دولت، در آزمون بررسی مزایا و هزینه، موفق نبوده اند. تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد این مقررات می تواند به طور قابل توجهی بهبود یافته، بنابراین می توانیم با منابع کمتر، زندگی افراد بیشتری را نجات دهیم. یک بررسی نشان داده است که تخصیص مجدد هزینه های لازم در ارتباط با این مقررات، با بیشترین بازدهی در جامعه می تواند به اندازه ۶۰۰۰۰ زندگی را در سال بدون هیچ هزینه اضافی نجات دهد. اخیرا کنگره توجه بیشتری را به ارزیابی تاثیر اقتصادی مقررات نشان داده است.

ص ۲

در سال ۱۹۹۶، تد استیون، سناتور الاسکا، لایحه ای را به قانون تخصیص تلفیقی اتوبوس سال ۱۹۹۷ افزوده که رئیس سازمان مدیریت و بودجه (OMB) را ملزم می کند تا برای کنگره  براوردی از کل سود و هزینه سالانه تمام مقررات تنظیمی فدرال و براورد سود و هزینه مقررات فردی ارائه دهد. این قانون مدون به عنوان اولین قانونی بوده که حکم به چنین اصولی داده است. در سپتامبر ۱۹۹۷، OMB (سازمان مدیریت و بودجه) اولین گزارش خود را در مورد سود و هزینه مقررات در واکنش به لایجه استیون ایجاد کرد، که در پایگاه اینترنتی به آدرس (http://www.whitehouse.gov/WH/ EOP/OMB/html/rcongress.htm) موجود بوده، و اخیرا دومین گزارش خود را در پاییز ۱۹۹۸ تکمیل کرده است.در این مورد، مشخص نمی باشد که آیا کنگره نیاز به گزارش های بیشتری دارد یا خیر. این مقاله به بررسی کاربرد فزاینده تحلیل اقتصادی در تصمیم گیری نظارتی پرداخته و به ارزیابی اولین گزارش OMB پرداخته، و مشخص می کند که چگونه استفاده از تحلیل اقتصادی می تواند کمکی برای تصمیم گیری نظارتی باشد.