دانلود مقاله لاتین حسابداری با ترجمه فارسی:محتوای اطلاعاتی اعلام سود در کشور دانمارک

مشخصات محصول
قیمت:18000تومان
دسته بندی:

سال نشر: ۲۰۰۸

تعداد صفحه انگلیسی: ۳۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی: ۵۴ صفحه فایل WORD

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی) 

کد محصول:h72

عنوان فارسی:

مقاله لاتین حسابداری با ترجمه فارسی :  محتوای اطلاعاتی اعلام سود در کشور دانمارک

عنوان انگلیسی:

The information content of earnings announcements in Denmark

چکیده فارسی:

هدف : هدف از این مقاله بررسی واکنش اعلام سود در بازه های سهام کوچک است.

طراحی و روش شناسی و رویکرد : این مقاله با استفاده از روش مطالعه رویدادهای معمول به بررسی محتوای اطلاعات اعلام سود سالانه در بازار های سهام کوچک کشور دانمارک از سال ۲۰۰۴- ۱۹۹۹ پرداخته است.

یافته ها : این مقاله نوسانات غیر طبیعی را بدست آورده و نشان می دهد که آنها حاوی اطلاعات مربوط به بازار سهام می باشد. نوسانات غیر طبیعی پس از چند روز اعلام اطلاعات ادامه داشته و نشان می دهد که اطلاعات از این بازار سهام کوچک کاهش تعدیل را در بردارد. علاوه براین نشانه هایی از بی کفایتی و بازده مثبت قابل توجه غیر عادی دیده می شود. این نتایج در روشهای مختلف دیده می شود. با کمال تعجب این مقاله رابطه مثبت بین محتوای اطلاعات و اطلاعات قبل از افشاء را نشان می دهد. این با مطالعات قبلی در تضاد بوده و تغییری از یک سطح پایین از اطلاعات را قبل از اعلام نشان می دهد. تایید نتایج مطالعات مشابه در این مقاله نشان می دهد که در آمد غیر منتظره به بهترین وجه با استفاده از مطالعات پیش بینی تحلیلی بروکی اجماع شده است.

اصالت و ارزش : این مقاله با مطالعه با تجزیه و تحلیل محتوای اطلاعات اعلام شده در بازار سود سهام کوچک با استانداردهای حسابداری سازگار با استاندارد بین المللی حسابداری انجام شده است.

کلید واژه : سود- پیش بینی های مالی -کشور دانمارک

مقدمه:

یکی از سوالات پژوهش که قانع کننده و جذاب است این است که چگونه اطلاعات قیمت سهام منعکس می شود. در این مقاله ما شواهد جدیدی از تجزیه و تحلیل در آمد کشور دانمارک را ارائه می دهیم(EAS) ابتداء به بررسی این که آیا بازار سهام دانمارک به (EAS) که شیوه کارآمد است  واکنش نشان می دهد یا نه. پس از آن ما تلاش برای توضیح واکنش بازار با استفاده از پیش اطلاعات هستیم. این مطالعه در دو جهت تحقیقات را انجام داده است. تجزیه و تحلیل عنوان اطلاعات (EAS) در بازار سهام کوچک که در آن حسابداری براساس استانداردهای حسابداری است. (IAS)  شیوه ای که در بازار های سهام کوچک واکنش نشان می دهد برای اعلام سود جالب است. و از چنین جنبه هایی به احتمال زیاد برای بازارهای کوچک و بزرگ سهام با  توجه محیط اطلاعات متفاوت آنها استفاده می کنند.با توجه به پیش اطلاعات می توان استدلال کرد که اندازه کوچکتر منجر به یک بازار کمتر توسعه یافته و با پیچیدگی بدهی سرمایه گذاری کمتر شده و در نتیجه اطلاعات کمتر اعلام می شود. از سوی دیگر یک نفر می تواند استدلال کند که اندازه کوچکتر از بازار می تواند منجر به یک بازار با پیش اطلاعات شفافتر شود. علاوه براین، این امکان وجود دارد که با آنها اطلاعات جدید قیمت گذاری ها انجام شده که به اندازه بازار سهام را تحت تاثیر قرار می دهد. باز هم پیش بینی در هر دو مورد کاهش و افزایش در سرعت تعدیل را می توان مطرح کرد. بنابراین در هر دو مورد یک مسئله تجربی غالب می شود. محتوای اطلاعات (EAS) در بازار سهام کوچک بوده است که قبلا مورد مطالعه قرار گرفته است. (۱۹۹۶ کالونکی ) که در زمینه بازار سهام فنلاند بوده است. با این حال در ویژگی منحصربه فردی نه نهادی در بازار سهام فنلاند وجود دارد که آنرا کمتر مناسب برای ایزوله کردن اثر اندازه بازار سهام با محتوای اطلاعات (EAS) می داند. همانطور که در سال (۱۹۹۶کالونکی ) ارائه کرده است. استانداردهای حسابداری فنلاندی بسیار متفاوت با (IAS) بوده است. در مرحله دوم توسط همین شخص اشاره شده که فروش کوتاه در بازار هام فنلاند ممکن نیست و این دلالت بر توانایی بازار برای تنظیم (EAS) منفی است. در مقابل بازار سهام دانمارک هیچ یک از ویژگی های عجیب  و غریب بازار سهام فنلاندی را ندارد و از این رو ساخت سهام بازار دانمارکی مناسب تر برای جداکردن تاثیر بازارسهام در محتوای اطلاعات (EAS) است. بنابراین در مرحله اول، استاندارد های حسابداری دانمارک با (IAS) سازگار بوده و در مرحله دوم فروش کوتاه در بازار سهام دانمارک امکان پذیر می باشد.  از این رو اجازه می دهد که سرمایه گذاران برای تنظیم (EAS) منفی اقدام کنند. تجزیه و تحلیل محتوای اطلاعات (EAS) دانمارک انجام می شود. بنابراین برای یک بررسی در بازارهای سهام کوچک واکنش به (EAS) داده می شود. دوما در تجزیه و تحلیل عمیق از محتوای اطلاعات (EAS) دانمارک، چیزی جالب است که توجه به تحقیقات (پلی بورگ ۱۹۹۸) در مطالعه ارتباط خود نشان می دهد که درآمد دانمارک بیشتر از در آمد ایالات متحده بوده است. او این یافته هارا به یک درجه بزرگتر انعطاف پذیری در سیستم دانمارکی در مقایسه با ایالات متحده می داند. بنابراین دو پیشنهاد می کند. که یافته های خود در تقاضا با (RASB) بوده و سپس از آن دستور کار به صورت سود جامع در آمده است. با این حال، یافته های خود را از یک درجه بالاتر از ارتباط بین بازده و تغییرات درآمد بوده و نیز می تواند به عنوان یک تفسیر نشان می دهد که سطح اطلاعات قبلی از اعلام در بازار سهام دانمارک کمتر از ایالت متحده بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد