مقاله انگلیسی کامپیوتر ترجمه شده راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه انگلیسی

تعداد صفحه ترجمه فارسی:     ۱۱    صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی)

کد محصول:CM19

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی کامپیوتر ترجمه شده راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید

 

عنوان انگلیسی:

Brocade Mobility Wireless LAN Solutions

 

چکیده فارسی:

راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، بهترین فناوری شبکه های بی سیم هم سطح خود را برای شرکت هایی که نیازمند ایجاد دسترسی بی سیم مقرون به صرفه با سرعت بالا، معتبر ودسترسی بی سیم امن و برنامه های کاربردی در هر جا و هر زمان می باشند، ایجاد می کند. اخیرا شرکت ها از فناوری وای فای به عنوان جایگزینی برای شبکه های کابلی، استفاده می کنند. معرفی ۸۰۲٫۱۱n این شانس را برای شرکت های ایجاد کرده تا از یک رویکرد کلی نگر برای ارتقای شبکه های خود حمایت کنند. راه حل های شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، پشتیبانی را از ۸۰۲٫۱۱n مبتنی بر شبکه های بی سیم کرده، و می توانند به شرکت ها کمک کند تا نیازهایشان را برآورده کرده و مبنایی را برای رشد در آینده ایجاد می کنند. بروکید، محدوده گسترده ای از نقاط دسترسی ۸۰۲٫۱۱n بی سیم با سرعت بالا و عملکرد بالا را ارائه داده که خدمات صوتی بی سیم قابل اطمینان بر روی شبکه های محلی بی سیم (VoWLAN)، ویدئو و داده  داخل ساختمان و همچنین در سرتاسر فضای باز ارائه می دهد.

مقدمه

شبکه محلی بی سیم سیار بروکید، قابلیت اطمینان بی نظیری را ایجاد کرده و ارتباطات بی سیمی را ایجاد می کند که به اندازه ارتباطات بی سیم مورد نظر شما قابل اطمینان می باشد. برنامه های کاربردی های قابل تطبیق به طور هوشمندی سازگار با محیط فرکانس رادیویی (RF) دینامیک بدون نظارت فناوری اطلاعات فشرده بوده، و به طور اتوماتیک به مسیریابی ترافیک در محدوده عیوب برای اطمینان از دسترسی به برنامه های کاربردی بدون وقفه می باشد. فرکانس رادیویی(FR) هوشمند به طور اتوماتیک به تطبیق اوان و کانال ها بر مبنای نیاز می پردازد، تا به حفظ ارتباطات سازگار و با کیفیت بالا بپردازد. از طریق معماری دسته بندی شده منحصر به فرد، کنترل کننده های شبکه محلی بی سیم بروکید با استفاده از تکرار اطلاعات ۱:N، بکار گرفته می شوند، که به پشتیبانی از شبکه های گسترده مجازی برای تمام کاربردها می پردازد. ( شکل ۱ را مشاهده کنید).

بروکید سیار به ارائه شبکه امنیی سیم در بهترین شرایط پرداخته که رقیب شبکه های کابلی می باشد. یک روش لایه ای به حمایت و تامین امنیت هر نقطه در شبکه- یعنی کابلی و بی سیم می پردازد. این مجموعه کامل ابزارها شامل فایروال های بی سیم و کابلی مبتنی بر نقش می باشد که حمایتی را علیه حملات حق دسترسی غیرمجاز در بخش های بی سیم ایجاد می کند- که شامل لایه ۲ و لایه ۳ بوده- و از رمزگذاری پیشرفته و فناوری های مجاز استفاده می کند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد