مقاله ترجمه شده کامپیوتر معماری روش محاسبه ابری جدید برای اینترنت نسل بعد

دسته بندی:

قیمت: 20000 تومان

تعداد نمایش: 277 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه انگلیسی:۴۰

تعداد صفحه ترجمه فارسی:     ۴۱    صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی)

کد محصول:CM43

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده معماری روش محاسبه ابری جدید برای اینترنت نسل بعد

 

عنوان انگلیسی:

New Cloud Architectures For The Next Generation internet

 

چکیده فارسی:

محاسبه به روش ابری با دسترسی به سرویس های محاسبه وارد طرح های جدیدی شده است، و این امکان را به مشتریان می دهد تا زیرساخت های فیزیکی مشابه را به اشتراک گذاشته و منابع محاسباتی مورد نیازشان را خریداری کنند. ( برای نمونه Amazon EC2 و Windows Azure). ویژگی چندگانه محاسبه به روش ابری امکان انعطاف پذیری را به کلاینت داده در حالی که از مجموعه منحصر به فردی از فعالیت ها در حوزه هایی همانند امنیت و قابلیت اطمینان استفاده می کنند. در این مقاله، به بررسی یک چالش (SecureCloud) و سه احتمال (DNSCloud, WebCloud and SamaritanCloud) می پردازیم. در SecureCloud (محاسبه ابری ایمن) به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه چند بخشی، یا اشتراک منابع در میان کاربران، منتهی به تحلیل رفتن حریم خصوصی و امنیت می گردد. اگر بخواهیم از آمازون EC2 به عنوان نمونه استفاده کنیم، می توانیم به شناسایی آسیب پذیری برنامه ریزی مهم در مانیتور ماشین مجازی (VMMS) بپردازیم. ما سناریو حمله را ایجاد کرده و اثبات می کنیم که چگونه می توان از ان برای سرقت سیکل در روش محاسبه ابری استفاده کرد. همچنین به این بحث می پردازیم که چگونه حملات می تواند در بین محاسبات ابری در مجموعه ای از VM ( دستگاه مجازی) هماهنگ گردد. ما چارچوب کلی از راه حل ها را برای مبارزه با چنین حملاتی نشان می دهیم. DNSCloud, WebCloud و SamaritanCloud به عنوان طرح های پیشنهادی برای معماری جدید می باشد که به بهبود ارسال خدمات زیرساخت کنونی پرداخته و نقش های کاملا جدیدی را ایفا می کنند. سیستم نام دامنه (DNS) به عنوان پاشته آشیل ( نقطه ضعف) اینترنت و مجموعه ای از حملات جدید در طی چند سال گذشته می باشد که به تقویت چنین مفاهیمی می پردازد.

ما به معرفی DNSCloud، یعنی طرح جدیدی بای فراهم کردن خدمات DNS قوی تر می پردازیم که نیامند بروزرسانی فورک لیفت ( بر خلاف DNSSEC ) نمی باشد. امروزه محتوا در وب سایت هایی همچون شبکه اجتماعی در لبه این شبکه ها ایجاد شده اما با استفاده از مدل سرور- کلاینت سنتی توزیع می گردد. WebCloud به عنوان طرح محاسبه ابری جدید می باشد که باعث تعیین نسبت پدیده رو به رشد شبکه اجتماعی برای توانمند ساختن سیستم های مقیاس پذیر و کارآمد برای ارسال محتوای نظیر به نظیر می گردد. SamaritanCloud به عنوان طرح پیشنهادی برای معماری جدید می باشد که از دستگاه های رایانه های شخصی قابل حمل برای اشتراک اطلاعات محل خاص مربوطه استفاده می کند. همچنین این امکان را به مردم می دهد تا کمک فیزیکی به یکدیگر از راه دور به صورت ایمن و خصوصی انجام دهند. در مجموع، این مقاله ترکیبی از نظریات و فعالیت هایی را ارائه می دهد که باعث تسریع در انتقال پی در پی به عصر محاسبات ابری می گردد.

در طی دهه های گذشته، داده ها و برنامه های کاربردی به کندی ولی به شکل یکپارچه ( یا با معادل معمولتر ان بصورت ابری) به محیط اینترنت وارد شده اند و خدماتی نیز به کاربر نهایی از طریق مدل سرور- کلاینت با استفاده از استانداردهایی بر روی پروتکل وب ارائه شده اند. این برون منبع یابی به محیط اینترنت همچنان به صورت روند رو به رشدی با استفاده از محاسبات ابری روزانه بوده است.

محاسبات ابری از فناوری مجازی سازی سرور ایجاد می گردد، که این امکان را برای نمونه های چندگانه دستگاه های مجازی ایجاد می کند که بر روی سرورهای فیزیکی مجزا به اجرا در بیایند. مدل محاسبه ابری متشکل از نرم افزار نهایی و نرم افزار پس زمینه می باشد. نرم افزار نهایی به عنوان رابطی برای کاربر می باشد تا با سیستم تعامل داشته باشد- برای مثال- کاربران می توانند به باز کردن و ویرایش فایل ها از طریق جستجوگر پرداخته، یا از راه دور با دستگاه مجازی ارتباط برقرار کردهتا از برنامه های کاربردی و منابع محاسباتی دیگر استفاده کنند. نرم افزار پس زمینه به عنوان خود محاسبه ابری می باشد، آن به حفظ داده و برنامه های کاربردی پرداخته و آن ها را به کاربر نهایی به عنوان سرویسی از طریق اینترنت ارسال می کنند.