مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده سازگار کردن تکنولوژی مدیریت ارتباط با مشتری

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 652 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۰۲

تعداد صفحه انگلیسی:  ۱۱

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۸ صفحه WORD

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی)

کد محصول:M133

عنوان فارسی:

مقاله  انگلیسی مدیریت ترجمه شده سازگار کردن تکنولوژی مدیریت ارتباط با مشتری

عنوان انگلیسی:

Adopting Customer Relationship Management Technology

چکیده فارسی:

بازاریابی ارتباط با مشتری زمانی که بازار رقابتی بوجود امده یکی از برجسته ترین نمونه های قابل توجه شده است. امروزه مدل های بازاریابی از مرحله محصول مداری به مرحله مشتری محوری تغییر یافته است. مشتریان ارتباط مختلفی را با تولیدکنندگان تقاضا دارند و این نوع تقاضا را نسبت به مدل قدیمی ترجیح می دهند تکنولوژی پایگاه داده جدید مردم را قادر می سازد که اطلاعات و دانش اینکه چه کسی در حال حاضر مشتری می باشد، چه چیزی و در چه زمانی خریداری می کنند و حتی پیش بینی بر اساس رفتارهای وراثتی را انجام می دهد .هم اکنون بیشتر از هر زمان توانایی درک و مدیریت یک ارتباط بسته با مشتری ارائه می شود. شرکت های موفق از اطلاعات مشتریان به طور آگاهانه برای ساخت روابط با آنها استفاده می کنند. بنابراین مشتری خواهان این ارتباط و گسترش آن می شود. تمرکز CRM توانایی شرکت ها را برای درک نیازهای کنونی مشتریان و این که چه چیزی در گذشته انجام داده اند و برنامه آینده آنها برای بدست آوردن اهدافشان چیست را افزایش می دهد. هدف ارتقا تجربه مشتریان از چگونگی در تعامل بودن با شرکت هاست. که اگر امیدوارانه بود رضایت بیشتری را بوجود می آورند. که منجر به وفاداری مشتری و فروش بیشتر محصولات می شود. پایگاه داده مرکزی در CRM برای همه در داخل شرکت در دسترس می باشد. با در دسترس بودن این پایگاه داده مرکزی, کلیه اعضای شرکت مشتریان را می شناسند و تجربه کافی را به دست می اورند. بنابراین این مشتریان را از دست نخواهد داد. اگر چه هنر حفظ مشتری و تکنولوزی آن در حال افزایش است، این کار ممکن است برای شرکتهایی که امادگی ان را ندارند از دست دادن پول باشد این مقاله با مفاهیم پایه ای CRM شروع می شود و مروری بر تاریخچه و تکامل یافتن CRM دارد. و سپس جنبه های مختلف کاربرد CRM در سطوح مختلف از سطح مدیریتی تا کاربران نهایی و محیط کلان را بررسی می کند. و سپس به مزایا و معایب CRM می پردازد. هدف اصلی این مقاله جستجوی بهترین روش برای هماهنگ ساختن ابزارهای CRM در کسب وکار و سعی در از بین بردن اتلاف هزینه دارد.

۱-۲-تعریف CRM:

CRM اطلاعاتی است برای نرم افزار ها یا متدولوژی هایی که معمولاً توانایی اینترنت به یک شرکت اجازه مدیریت روابط مشتری را در یک محیط سازمان یافته قرار می دهد. یک شرکت ممکن است یک دیتابیس در مورد مشتریان بسازد که روابط آنها را به صورت دقیق طراحی کند. بنابراین مدیریت,نمایندگان فروش, ارائه دهندگان خدمات و حتی مشتریان مستقیما به اطلاعات دسترسی داشته باشندو نیاز مشتریان را با محصولات و تقاضاها ی آنها وفق دهند, و در مورد نیاز های خدماتی مشتریان هشدار دهند و پیش بینی کنند که چه محصولات دیگری را یک مشتری خواهد خرید.

CRM به عنوان هدفی که همه چیز را در بر گرفته تلقی می شودو شامل فروش خدمات به مشتری، بازاریابی, پشتیبانی و ابزارهای نزدیک شدن به مشتری می باشد. وقتی از این رهیافت استفاده می کنیم با ادغام مردم, مراحل و تکنولوژی ها و اینترنت ارتباط با کلیه مشتریان شامل مشتریان الکترونیکی کانال توزیع اعضا مشتریان داخلی و تأمین کنندگان افزایش می یابد. اساساً CRM یک تصوری است که نشان می دهد چگونه یک سازمان      میتواند بهترین مشتریان خود را همزمان با کاهش هزینه حفظ کند و در ضمن ارزش مشتری از طریق متمایز کردن آنها و مدیریت روابط مشتریان دارد. شرکت شناخت خود را از مشتریان فعلی و آینده  برای  ارائه مناسب منابع از طریق محیطی که بر روی روابط مشتری تأثیر بگذارد افزایش می دهد که شامل مکاتبات، خدمات به مشتری، جمع آوری محصولات و خدمات استراتژی قیمت گذاری می باشد.