مقاله انگلیسی کامپیوتر ترجمه شده برنامه فیس تایم (تماس ویدئویی) برای سیستم عامل مکینتاش

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 275 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۱۲

تعداد صفحه انگلیسی

تعداد صفحه ترجمه فارسی:    ۵     صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی)

کد محصول:CM32

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی کامپیوتر ترجمه شده برنامه فیس تایم (تماس ویدئویی) برای سیستم عامل مکینتاش

 

عنوان انگلیسی:

FaceTime for Mac

 

چکیده فارسی:

برنامه فیس تایم ( تماس ویدئویی) برای سیستم عامل مکینتاش بوده و در حال حاضر امکان دانلود رایگان نسخه آزمایشی، از وقتی که بر روی گوشی ایفون ۴ جدید این قابلیت قرار داده شده، وجود دارد. اما اکنون اپل نسخه کامل تجاری آن را منتشر کرده است اما از شما برای دانلود درخواست پرداخت می کند. این نشریه به بررسی مزایا و معایب خرید این برنامه کاربردی از فروشگاه اپل به قیمت ۰٫۹۹دلار یا ۰٫۵۹ یورو می پردازد.

برای شروع اگر شما نمی دانید برنامه فیس تایم چیست، باید بگوییم که یک برنامه کاربردی بر روی کوشی ایفون می باشد که به منظور تماس ویدئویی رایگان مورد استفاده قرار می گیرد. هم اکنون این امکان وجود دارد که از این برنامه بر روی سیستم عامل مکینتاش استفاده کرد که تماس ویدئویی را به صورت رایگان از آیفون (ای پاد صفحه لمسی) به مکینتاش و همچنین سیستم مکینتاش به مکینتاش امکان پذیر می کند. این برنامه از دوربین دوم داخلی بر روی سیستم های مک بوک و آی مک و یا وب کم های بیرونی دیگر سیستم های مکینتاش استفاده می کند. برای شروع استفاده از این برنامه،  شما نیاز به شناسه اپل (یا هر آدرس ایمیل دیگری) دارید تا به آن متصل شوید، سپس با یک کلیک می توانید تماس تلفنی خود را برقرار کنید. برنامه فیس تایم سازماندهی تماس هایتان را با کمترین کمک از دفترچه ادرس بسیار آسان کرده، و این امکان را می دهد تا با افراد مورد نظرتان به آسانی تماس برقرار کنید. زمانی که تماسی را برقرار کنید می توانید ایمیل یا شماره تلفن افراد را در صورتی که آن ها در گوشی ایفون خود این برنامه را داشته باشند وارد کنید. این برنامه، همانند دیگر برنامه های امروزی سیستم مکینتاش، بسیار عالی است. زمانی که شما در حین تماس هستید پنجره وکنترل پخش که شما به طور معمول مشاهده می کنید، ناپدید می شود.

ص ۲

زمانی که به طور آزمایشی تست می شود تصویر ویدئویی صاف است اما زمانی که از گوشی تلفن تماسی برقرار می شود کمی دچار لرزش می شود. اما انتقال تصویر از قسمت عقب به پشت دوربین در گوشی ایفون به طور شگفت آوری صاف می باشد. یکی از خصوصیات مهم دیگر آن قابلیت دریافت تماس های برنامه فیس تایم حتی بر روی سیستم مکینتاش شما می باشد حتی اگر فراموش کرده باشید تا این برنامه را اجرا کنید. کامپیوترتان به صورت اتوماتیک تماس های ورودی را نشان داده و برنامه را برای شما اجرا می کند.