دانلود مقاله ترجمه شده رشته کامپیوتر: ایجاد شبکه

دسته بندی:

قیمت: 15000 تومان

تعداد نمایش: 471 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۱۳

تعداد صفحه انگلیسی:۲۴

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۴۱    صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی)

کد محصول:CM44

عنوان فارسی:

مقاله ترجمه شده ایجاد شبکه

 

عنوان انگلیسی:

Networking

 

چکیده فارسی:

شما می توانید بدون جستجوی کابلی به بررسی پایانه های مربوط به شبکه های بیس ۲ دسترسی داشته باشید. شما به سادگی با استفاده از اهم سنج می توانید مقاومت بین کونداکتور مرکزی و  پوشش رابط های  BNC (بعد از درآوردن کابل ازکارت شبکهکه به آن متصل است) را اندازه گیری کنید. اگر اندازه گیری ها ۲۵ اهم را نشان دهد، این کابل ها به طور مناسبی اتصال دارند ولی اگر اندازه گیری ها ۵۰ اهم را نشان دهد یکی از این ترمیناتور ها شل بوده و یا از بین رفته است.اگر این کابل ها به طور مناسبی اتصال داده شده باشد ولی مشکل شبکه همچنان وجود داشته باشد، یکی از این اتصالات را جدا کرده و با استفاده از اهم سنج  اتصال را با رابط T که ظاهر شده است، تست کنید. اگر نتیجه کمتر از ۵۰ اهم را نشان داد به احتمال زیاد شما نقصی را در کابل خواهید یافت.اگر بیش از ۵۶ اهم باشد به احتمال زیاد یکی از این رابط ها در شبکه شل شده است.

شبکه رادیویی ترانک زمینی (تترا)

استاندارد اروپا برای خدمات رادیویی سیار دیجیتال

بررسی :

شبکه رادیویی ترانک زمینی (تترا) نوآوری موسسه استانداردهای مخابراتی اروپا (ETSI) در مورد شکل های استاندارد مربوط به ارتباطات دیجیتالی سیار می باشد. فناوری تترا در میان فروشندگان تجهیزات ، خدمات دهنده ها ،هیات های ازمایش کننده و نمایندگان قانونی که در سال ۱۹۹۴ اند تاسیس شده است. تترا شامل دو مکمل استاندارد می باشد.

فناوری ارتقاء یافته شبکه رقومی ((TDMA که سیستم ارتباطی تبادل اطلاعات و صدا به اندازه ۵۰ کیلو هرتزمی باشد.

پروتکل بهینه سازی داده های بستته بندی شده ((PDO که مربوط به بسته های اطلاعاتی که به اندازه ۳۶ کیلو بایت در ثانیه بر روی کانال ۲۵ کیلو هرتزی انتقال می یابند می باشد.

تترا حاوی حمایت کننده هایی در مورد ویژگی های امنیتی که شامل اسناد و رمز های چند سطحی می باشد است که به ارتباطات مربوط به صدا و اطلاعات این امکان را می دهد که توسط تجهیزات یکسان به هم متصل گردند و به حمایت از انتقال ۴ کاناله برای ایجاد یک میزان اطلاعاتی بالاتر از ۱۴۴ کیلو بایت بپردازند. تترا به عنوان مکملی برای استاندارهای مربوط به سیستم های جهانی (جی اس ام ) برای ارتباط از طریق موبایل می باشد. جی اس ام می تواند خود به عنوان شبکه دیجیتالی که توانایی فرستادن صدا و داده ها را با سرعتی بالا دارد (ای اس دی ان) در زمینه های بی سیمی به حساب بیاید. همچنین تترا می تواند به عنوان یک کابل (ای اس دی ان) در زمینه سیستم های (پی بی ایکس ) در همان حوزه به حساب بیاید. تترا همچنین نقش های ارتباطی بیشتری را که هنوز در مورد جی اس ام به مرحله اجرا در نیامده است می تواند ایفا کند که از جمله آن ها می توان ارتباط مستقیم موبایل به موبایل که به عنوان یک مسیر فرعی در مورد زیر ساخت ها می باشد ، و یک حامی برای تماس های گروهی ،تنظیمات مربوط به تماس سریع و اولویت تماس ها می باشد را نام برد.