مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده استراتژی آمیخته محصول و انعطاف پذیری تولیدی

مشخصات محصول
قیمت:10000تومان
دسته بندی:

سال نشر: ۲۰۱۲

تعداد صفحه انگلیسی:۱۱

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۱۶  صفحه word

(دانلود رایگان مقاله انگلیسی )

کد محصول:M86

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده استراتژی آمیخته محصول و انعطاف پذیری تولیدی

عنوان انگلیسی:

Product mix strategy and manufacturing flexibility

چکیده فارسی:

صنایع تولیدی امروزه با شرایطی آشفته و متغیر و با افزایش سفارشی سازی و پیچیدگی رو به رو شده است. بنابراین هر گونه راهکار سرمایه گذاری برای تجارتی پویا و استفاده از بودجه ای محدود باید به این مشکلات رسیدگی نماید. به همین دلیل است که شرکت های تجاری مرتباً در حال رقابت می باشند. نویسندگان این مقاله مدل انتخابی را برای حمایت از مؤسسات تجاری پیشنهاد می دهند تا این شرکت ها بتوانند تصمیمات مهمی را، به خصوصی آن دسته از تصمیماتی که منجربه کسب ابزار جدید می باشند، را در نظر گرفته تا بدین وسیله انعطاف پذیری تولیدی را برای ساخت محصولات استاندارد و سفارشی افزایش دهند. این مقاله تا حدودی بر اساس تجربه ای واقعی مرتبط با ویژگی های رهبری تکنولوژی تولید در یک شرکت صنعتی می باشد که با مشخصه های آمیخته محصول مطابقت می نماید. انگیزه اصلی نویسندگان این مقاله طرح راهکاری برای تقاضاهای شرکت ها مبنی بر برطرف نمودن نیازهای خاص مشتری و پاسخ سریع به درخواست های مبهم آنهاست. هدف ما از استفاده از تئوریهای مالی، مدیریت تولید و مدیریت ارائه محصول، نتیجه گیری تفاوت آشکار میان ارزیابی تکنولوژی انتخابی و ارزش بالقوه مربوط به  تطبیق آمیخته محصول است که قادر است تا بیشترین میزان بازگشت سرمایه را عرضه نماید. ما به مشکلاتی که مرتبط با سیستم تولید استاندارد و سفارشی است پرداخته و همچنین به اقدام به سرمایه گذاری بر گروهی از منابع که این موضوع را توانمند می سازد اشاره می کنیم.

۱) ارتباط مدیریتی :

امروزه شرکت های تجاری علاوه بر این که در پی بر طرف نمودن خواسته های رو به افزایش محصولات سفارشی مرغوب هستند، دائماً در تلاش برای کشف راههای بهتری برای بهره برداری از صرفه جویی های تولید انبوه نیز می باشند. بیشتر ابزار موجود برای محصولات با مقیاس بزرگ طراحی و به منظور استفاده برای سفارشات مقرون به صرفه در نظر گرفته می شد. این مشکلات با توجه به تعاریف استراتژیکی مانند رویکرد شرکت های تجاری برای کاهش هزینه یا آمادگی شرکت ها برای در خواست های سفارشی محدود و کم بوجود می آید. این وضع دشوار که هم اکنون در صنعت وجود دارد اساساً به مثال عددی ما در مورد مصالح کفپوش سازی مرتبط می شود. این چالش در مورد انتخاب ویژگیهای ابزار انعطاف پذیری است که باید توسط پیشنهادات سفارشی منظم گردد.

۲) مقدمه :

در سالهای اخیر شرکت های تجاری برای فائق آمدن بر رکود بازار، با افزایش تنوع محصولات، کاهش میزان تولید، تسریع آن و کم کردن طول دوام محصولات، آمیخته محصول خود را به شکل چشمگیری افزایش داده اند. در نتیجه میزان قابل ملاخطه ای انعطاف پذیری ابزاری مورد نیاز است و شرکت های تجاری باید برای بحث در مورد سرمایه گذاری های جدید باهم متحد شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد

تمامی حقوق مادی و معنوی ترجمه ها برای پارس ترجمه محفوظ می باشد