مقاله انگلیسی ترجمه شده : ارزش حسابرسی بخش عمومی

دسته بندی:

قیمت: 33000 تومان

تعداد نمایش: 901 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۱۸

تعداد صفحه انگلیسی:  ۱۵

تعداد صفحه ی ترجمه فارسی: ۳۲ صفحه فایل WORD

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

کد محصول: H309

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی حسابداری ۲۰۱۸ :  ارزش حسابرسی بخش عمومی: ادبیات و تاریخچه

عنوان انگلیسی:

The value of public sector audit: Literature and history

چکیده فارسی

این مقاله ارزش حسابرسی مالی در بخش عمومی را بررسی می‌کند . این مطالعه در مورد حسابرسی از بخش خصوصی و همچنین بخش عمومی برای کشف روش‌هایی که در آن بخش حسابرسی عمومی می‌تواند ارزشمند باشد ، استفاده می‌کند . این نشان می‌دهد که چند توضیح مکمل وجود دارد که می‌توانند برای بررسی ارزش حسابرسی عمومی ، از جمله وکالت ، سیگنال دهی ، بیمه ، کنترل مدیریت ، نظارت و توضیحات تایید استفاده شوند . شواهد تحقیق و تاریخچه عموما با توضیحات کنترل وکالت ( نمایندگی) و مدیریت سازگار است . در حالی که شواهد تحقیق حاکی از آن است که حکمرانی تاثیر متفاوتی در بخش عمومی در مقایسه با خصوصی دارد . فرضیه تایید نیز به طور بالقوه مرتبط است . مروری بر تاریخچه توسعه توابع حسابرسی بخش عمومی نشان می‌دهد که حداقل برخی از پیشرفت‌ها با توضیحاتی مانند نظریه نمایندگی و کنترل مدیریت سازگار هستند . حسابرسی در بخش عمومی منطقه‌ای است که در آن تحقیقات بیشتری ارزشمند است . این مقاله با بحث درباره مسائل برای تحقیقات بیشتر به پایان می‌کند .

کلید واژه ها: حسابرسی،دولت،بخش عمومی،تاریخچه حسابرسی

  1. معرفی

   حسابرسی بخش عمومی، یک حوزه ی بزرگ حسابرسی می باشد که پیچیده و نسبتاً ناشناخته است. هدف از این تحقیق بررسی اهداف و عملکرد حسابرسی، به ویژه در بخش عمومی، و بررسی راه هایی است که ارزش آن را افزایش می دهد. این تحقیقات شواهدی را نشان می دهد که حسابرسی بخش عمومی موجب به افزایش ارزش می پردازد و پیشنهاداتی را در مورد چگونگی افزایش مزایای آن ارائه می دهد. همچنین مسائل مربوط به تحقیقات بیشتر را توسعه می دهد. این مقاله از یک پروژه تحقیقاتی مستقل انجام شده است و در مورد آن به کنترل کننده و حسابرس عمومی نیوزیلند گزارش داد. در نتیجه، در موارد خاصی به نمونه هایی از نیوزیلند اشاره می کند، اما انتظار می رود که این امر به سایر دموکراسی های غربی نیز مرتبط باشد.

   حسابرسی بخش عمومی آنطور که باید مورد بررسی قرار نگرفته است. طبق گفته ی بانکر، کوپر و پاتر (۱۹۹۲، ص ۵۰۸) “محققان حسابداری به مشکلات و فرصت های مرتبط با تحولات در حسابداری دولتی پاسخ نداده اند” و این هنوز هم مرتبط و پا بر جا است. با این وجود، این مقاله شامل بسیاری از مطالعات با ارزش می شود (بابر ۱۹۸۳؛ بلوم و فوجت ۲۰۱۱؛ بروسکا، کاپرکیان، کوهن، و مانس رسی، ۲۰۱۵). تحقیق موجود می‌تواند به دو جریان، “جایگزین” یا “متنی” و جریان اصلی تقسیم شود (برادبنت و کوتری، ۲۰۰۸). ما یک بررسی ادبی از تحقیقات جایگزین ارائه می دهیم. پس از بررسی متون مقاله، به بررسی دلایلی که حسابرسی مفید است، می‌پردازیم (عبدالحکیم، ۱۹۹۳؛ چو، ۱۹۸۲؛ هیت و همکاران، ۲۰۱۴؛ والاس، ۱۹۸۰). این مقاله ی حسابرسی در درجه ی اول برای بررسی حسابرسی بخش خصوصی است، اما همچنین می تواند مربوط به بخش عمومی (مثلا ایوانز و پاتون، ۱۹۸۷) و مرتبط با مقاله ی بخش عمومی باشد. ما این مقاله و کاربرد آن را برای تحقیق درباره ی  ارزش حسابرسی بخش عمومی بررسی می کنیم و شش توضیح را برای ارزش حسابرسی را توسعه و ارائه می‌دهیم. در بسیاری از موارد، حسابرسان بخش عمومی مسئولیت حسابرسی ارزش پول و حسابرسی مالی را بر عهده دارند و ما نیز مسائل مربوط به حسابرسی ارزش پول را بررسی می کنیم. پس از آن، توسعه ی تاریخی حسابرسی اسکورت عمومی را بررسی خواهیم کرد تا به این نکته توجه داشته باشید که چرا موسسات به نحوی تشکیل شده اند.