مقاله انگلیسی ترجمه شده بررسی های مربوط به حسابداری مدیریت کیفی

دسته بندی: -

قیمت: 100,000 ریال

تعداد نمایش: 365 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۰۸

تعداد صفحه انگلیسی

تعداد صفحه ترجمه فارسی:  ۸ صفحه word

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M379

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی ترجمه شده بررسی های مربوط به حسابداری مدیریت کیفی: منطق، خطرات و پتانسیل ها

عنوان انگلیسی:

Qualitative management accounting research

چکیده فارسی:

هدف این مقاله ارائه توضیحاتی در ارتباط با حسابداری مدیریت، مبانی پایه، خطرات و پتانسیل ها می باشد، این مقاله توسط جانی واویو گردآوری شده است.

طرح/روش/رویکرد – رویکرد ما ایجاد یک الگو برای بررسی جداگانه به منظور شرح تعاریف و بحث روش های کیفی در حسابداری مدیریت می باشد.

یافته ها- این مقاله به تایید بسیاری از موارد بیان شده توسط واویو پرداخته و به شرح تعاریف و بررسی های کیفی در حسابداری مدیریت برای درک کردن ابهامات ایجاد شده با مد نظر قرار دادن فرایند تحقیق به صورت کلی می پردازد و همچنین شامل دامنه تحقیقات کیفی از نقطه نظر اثبات گرایان/ عملکردگراها می باشد. به همین نحو، نیاز برای تحقیقات کیفی به منظور به چالش کشاندن مقالات، علم اقتصاد، و کارشناسانی که نماینده مباحث مربوط به حسایداری مدیریت هستند، احساس می شود، اما محدوده این طبقه بندی ها به گونه ای بیان می گردند تا پتانسیل های مربوط به بررسی های کیفی را از نظر موارد کمّی و کیفی مد نظر قرار گیرد. این مقاله همچنین بحث های مربوط به خصوصیات طرح های قانونی و روش جمع آوری اطلاعات را در محدوده گسترده تری بیان کرده و اهمیت طرح های تحقیقی را با توجه به پرسش های مربوطه نشان می دهد.

اصالت / اعتبار. این مقاله تاکیدی بر روی کثرت گرایی و جامعیت از نقطه نظر روش شناختی و انتخاب روش دارد.

کلیدواژه : بررسی های کیفی، حسابداری مدیریت

این توضیحات به بررسی جنبه های کیفی در حسابداری مدیریت که توسط واویو بیان شده است، می پردازد. مفاله هایی که به بررسی مبانی پایه، خطرات و پتانسیل ها در حسابداری مدیریتی می پردازند، فعالیت های زیادی را در این زمینه انجام داده اند. واویو نظریه هایی را بر مبنای تجارب و اندیشه های خود مطرح کرده است. این مفاهیم، دستورالعمل های قابل توجهی را برای محققانی که دارای تجربه کمتر می باشند و بر روی بررسی های کیفی کار می کنند، فراهم می کند.

پاسخ دهید