مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده افزایش حاکمیت شرکتی بر پژوهش های کنترل شده شرکت

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 719 نمایش

ارسال توسط:

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سال نشر: ۲۰۰۹

تعداد صفحه انگلیسی

تعداد صفحه ترجمه فارسی: ۱۴صفحه word

دانلود رایگان مقاله انگلیسی 

کد محصول:M395

عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده افزایش حاکمیت شرکتی بر پژوهش های کنترل شده شرکت

عنوان انگلیسی:

The rise of corporate governance in corporate control research

چکیده فارسی:

این مقاله شامل دو موضوع مرتبط به هم می باشد. درابتدا به بررسی مقالات منتشر شده در ارتباط با این موضوع خاص در مورد کنترل، ادغام و کسب سود شرکتی می پردازیم. این مقالات شواهد جدید را  در مورد چندین جنبه کنترل شرکتی و حاکمیت تاثیرات ارزش و عملکرد گروه های مختلف مالکان، تاثیر ساختارهای حاکمیت داخلی، تاثیر تغییرات نظم دهنده بر روی صنایع خاص و شواهد مربوط به استراتژی پیشنهادی در اعمال کنترل، فراهم می کند. این تحلیل ها ما را به فعالیت های ثانویه– یعنی بررسی سیر تکاملی پژوهش کنترل شده شرکتی که در سطح گشترده ای تعریف شده است، هدایت می کند. تحلیل های ما حرکتی را در پژوهش از ادغان و کسب سود تا تحلیل های گسترده تر حاکمیت شرکتی، به ویژه خصوصیات حاکمیت داخلی نشان می دهد. ما پیشنهاد می کنیم که روندی در مسیر افزایش اهمیت نسبی حاکمیت داخلی در مقایسه با نظم بازار از طریق کنترل شرکتی وجود دارد. این روند به بازتاب تغییرت مهمی در چند دهه گذشته از این طریق که بازار نظمی را در رفتار شرکتی ایجاد می کند، می پردازد.

کلیدواژه: حاکمیت شرکتی، کنترل شرکتی، ادغام، کسب سود

سردبیر مقاله امور مالی شرکتی (JCF) بیان می دارد که هدف اصلی JCF نشان دادن یک روش موثری در زمینه توزیع و انتشار روش های تحقیقی در رابطه با این موضوع می باشد. زمانی که ما کنفرانسی را در رابطه با موضوع حاکمیت شرکتی، ادغام و فراگیر شدن ترتیب دادیم ما علاقه داشتیم بدانیم که چه موضوع و طرحی در میان مفسران می تواند از یک جایگاه بالاتری برخوردار باشد. بنابراین ما تماسی را با نویسنده آن داشتیم تا دلایل مربوط به فعالیت های ادغامی و ابتکار در فرایند های مالیاتی  و همچنین موارد دیگری که می توتند کنترل را از طریق شرکت ها تحت تاثیر قرار دهد را ارائه کند. بیش از ۱۰۰ مقاله در رابطه با این موضوع خاص ارائه شده است ما از این تعداد ۸ نمونه را برای ارائه در کنفرانس آماده کردیم که این جلسه در ایالت آتلانتا در آوریل ۲۰۰۸  برگزار شد. ما همچنین در این کنفرانس در رابطه با استراتژی ها توضیحاتی را ارائه کردیم دراین مقاله ما به چکیده ای از این کنفرانس ها که به نظر ما می توانند در این زمینه راه گشا باشند، خواهیم پرداخت.

ما این موارد را با توجه به تحقیقات اخیری که در رابطه با حاکمیت شرکتی می باشد مورد بررسی قرار می دهیم. ما به موضوع کلی در رابطه با مقالاتی که در این کنفرانس مورد قبول واقع شد که شامل تاکید در مورد نقش فاکتورهای کنترلی که به عنوان یک روال کاری از نقطه نظر حاکمیت شرکتی می باشد نسبت به تمرکز ابتدایی در مورد فرایند ادغام و فراگیری می پردازیم. تاکید بر روی کنترل داخلی در این کنفرانس نیز مورد توجه قرار گرفته است. ما تحقیقات دانشگاهی و غیر دانشگاهی را نیز در این زمینه مورد استفاده قرار می دهیم. این تجزیه وتحلیل ها یک حرکتی را در تحقیقات دانشگاهی در مورد کنترل شرکتی از نقطه نظرادغام و فراگیری نشان می دهد که به طور کل به مکانیسک کنترل داخلی اشاره می کند . تحقیقات ساده ای از طریق جستجو درشبکه های علوم اجتماعی ۸۶۷ مقاله ارائه شده را که تحت عنوان حاکمیت شرکتی می باشد در سال گذشته نشان می دهد. با استفاده از چنین جستجوهایی ۷۱ مقاله نیز تحت عنوان کنترل شرکتی ارائه شد که نسبت ۱ به ۱۲ را در مقایسه این دو نشان می دهد.